LGM Group 23 – 26 Nisan tarihleri ​​arasında düzenlenen Texprocess 2024’te uluslararası katılımcılar, hazır giyim, tekstil ve esnek malzemelerin üretimine yönelik en yeni makineleri, sistemleri, süreçleri ve hizmetleri sundu.

Teknoloji. Yeterlik. İlerlemek. Frankfurt’taki Texprocess’te, giysi üretimi ve tekstil işlemeye yönelik teknolojiler, aksesuarlar ve hizmetlerin uluslararası üreticileri, dünyanın her yerinden tekstil malzemeleri işleyicileriyle biraraya geldi. LGM GROUP olarak bizde Texprocess’de yeni geliştirdiğimiz son teknoloji Makina ve aksesuarlarımızla fuardaki yerimizi aldık.

Tekstil ve esnek malzemelerin işlenmesine yönelik lider uluslararası ticaret fuarı Texprocess’te uluslararası katılımcılar, hazır giyim üretimi, tekstil ve esnek malzemelere yönelik en yeni makine, ekipman, süreç ve hizmetleri sunacak. Teknik tekstiller ve nonwovenların önde gelen uluslararası ticaret fuarı Techtextil, Texprocess’e paralel düzenlendi.

Texprocess’te uluslararası katılımcılar, hazır giyim üretimi, tekstil ve esnek malzemelere yönelik en yeni makine, ekipman, süreç ve hizmetleri sundu. LGM GROUP olarak dünyanın önde gelen sektör temsilcileri ile buluştuk. yaklaşık 200 metrekare fuar alanımızla ve en yeni makinelerimizle dünya çapındaki firmalara çözüm ortağı olduk.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir