HAKKIMIZDA

25 yıllık tecrübe birikimiyle kurulan LGM GROUP ENERJİ & ÜTÜ PRES TEKNOLOJİLERİ, tüm dünyada tekstil fabrikalarının komple ekipman tedariğini temin etmek ve geliştirmekle ilgili her tür desteği verebilicek yeterlilikte ve güçtedir.

Şirket olarak geleceğin makinelerini üretmek için teknolojiye sürekli yatırım yapmaktayız. AR-GE departmanımızda, sektöre yönelik araştırma ve geliştirme faaliyetlerini temel amaç edinip deney, test ve proje değeri yüksek patent tasarım çalışmalarını ticari hedef haline getirmiş bulunmaktayız. Müşterisi ile iş ortağı prensibinde çalışan global bir firma olarak önceliğimiz, müşterilerimizi anlamak ve ihtiyaçlarını doğru belirleyerek doğru hizmeti sunmaktır. Ürün geliştirme faaliyeti kapsamında ÜR-GE departmanımız tasarım değişikliği, iyileştirme, kurulum, bakım destek ve ürün teknik detaylarını geliştirerek, katma değeri yüksek teknolojik ürünler üretmeye uzman kadromuz ile devam etmektedir.

VİZYON & MİSYON

LGM GROUP olarak, teknolojiye devamlı yatırım yaparak geleceğin makinelerini üretmek ve katma değeri yüksek teknolojik ürünler geliştirmek öncelikli hedefimizdir. Bizim için en değerli şey ise müşteri iş ortaklarımızın memnuniyetidir. Uluslararası kalite standartlarına uygun olarak imal ettiğimiz ütü – pres ekipmanlarımıza 25 yıllık tecrübe birkimimizi ekleyerek, trend belirleyen bir firma olduğumuzu müşteri iş ortaklarımızdan duymak, kurulduğumuz andan bu yana yüzümüzü güldürmektedir. Uluslararası pazardaki pozisyonumuzu sağlamlaştırmak ve saygın kurumlar arasında yer almak kuruluş amacımızdır.

Neden LGM GROUP?

• Başarılı projelerin geliştirilmesinde iş birliği yapıyoruz. Her makinemiz için çok sayıda seçeneklerimiz mevcuttur. Müşterilerimiz ihtiyaçlarına göre makinasını nasıl ve ne şekilde aksesuarlaştıracağını seçebilir.

• Müşterilerimizin ütü bölümünde önceden yapılmış 1000’den fazla kalıp arasından seçim yapmaları veya ihtiyaçlarına uygun yeni formları tarafımızdan talep etmeleri mümkündür.

• LGM GROUP en iyi ütüleme şekillerinin seçiminde size yardımcı olmaktan ve tavsiyede bulunmaktan mutluluk duyar.

• Makinelerinin mükemmel bir şekilde çalışmasını garanti etmek için mühendislerimiz buhar, emiş ve basınçlı hava sistemlerini kişisel olarak incelemek için hizmettedir.

50
İş Ortağı
+1000
Müşteri Ağı
32
Ülkeye İhracat